x

  Volná místa

  NOVÉ PRACOVNÍ POZICE 2023 - DĚLNICKÉ PROFESE INGTOP METAL

  NOVÉ PRACOVNÍ POZICE 2023 - DĚLNICKÉ PROFESE INGTOP METAL

  NOVÉ PRACOVNÍ POZICE 2023 - DĚLNICKÉ PROFESE INGTOP

  NOVÉ PRACOVNÍ POZICE 2023 - DĚLNICKÉ PROFESE INGTOP

  LAKÝRNÍK - INGTOP METAL

  LAKÝRNÍK - INGTOP METAL

  SEŘIZOVAČ, PROGRAMÁTOR CNC STROJE

  Získejte vysněnou pracovní pozici seřizovače, programátora CNC stroje s exkluzivními zaměstnaneckými výhodami! Hledáte kariérní výzvu v oblasti
  Popis
  Získejte vysněnou pracovní pozici seřizovače, programátora CNC stroje s exkluzivními zaměstnaneckými výhodami!
  Hledáte kariérní výzvu v oblasti programování CNC strojů? Připojte se k našemu týmu v INGTOP METAL, přednímu strojírenskému zaměstnavateli, který vám nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí naší společnosti.
  Co můžete očekávat jako člen našeho týmu strojařů?
  Náborový příspěvek 50 000 Kč - Jako ocenění za vaše připojení k INGTOP METALu vám nabízíme rovnou finanční odměnu, která vám pomůže se lépe usadit a začít vaši kariéru s pevným základem.
  5 týdnů dovolené - Věříme, že vyrovnaná work-life balance je klíčová pro vaše osobní blaho. Proto jsme pro vás připravili štědrý balíček 5 týdnů dovolené, abyste mohli plně využít čas na odpočinek a zároveň si užívat své volno.
  XXL zaměstnanecké benefity - Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou. Nabízíme vám neuvěřitelné zaměstnanecké benefity, které zahrnují příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, flexibilní pracovní dobu, odborné vzdělávání a mnoho dalšího.
  Připojte se k našemu týmu a buďte součástí projektů, které mění svět. Máme pro vás inspirující pracovní prostředí, ve kterém můžete rozvíjet své dovednosti, pracovat na inovativních projektech a spolupracovat s odborníky ve svém oboru.
  Pokud jste motivovaný lakýrník s touhou dosáhnout výjimečnosti, pošlete nám svůj životopis na prace@ingtop.cz a dejte nám vědět, proč jste tím pravým kandidátem pro tuto pozici.
  Nabíráme! Připojte se k nám a začněte svou úspěšnou kariéru v INGTOP METAL již dnes!
  #INGTOPMETAL #prace #benefity#hiring
   
  SEŘIZOVAČ, PROGRAMÁTOR CNC STROJE

  INGTOP, s.r.o. | Nádražní 166, 517 21 Týniště nad Orlicí, Czech Republic
  Tel.: +420 495 406 802 Fax: +420 495 401 081 
  E-mail: info@ingtop.eu

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.